knygos

knỹgos. knyga:

1. Šios mano knygos buvo pradėtos spausdinti liepos mėnesio pradžioje. Tos knygos man labai vertos. Duokit man du krėslu, dvi žvakes ir dvejas knygas. Giesmių knygos. Knỹgos giesmių senų čėsų – dabar nedrukavo [ja]. Pakeliui jis. susipirko visokių margų popierių ir vis susiuvo, teip kad ant galo dideles knygas pasidarė. Perdavė dvejas knygelès. Knygelùkės tokios yra. Kur dėjai tas knygàs? Knygos mišios (mišiolas). Tėvas bibelių vietoje jai pridavė pramanytų pasakų knygas. Kas rašyta yra tosu knygosu, alba zokone. Teesigi tad nūn tau … knygelės šios. 20 perskyrime knygų savo. Knygelės pačios bylo lietuvinykump ir žemaičiump. Tosu knygelėsu rasi.

2. Mūsų broliukėliui dvidešimt pirmi metai, pisorius zelskus knygosen užrašė. Rašyk toktai į knygas ant atminimo. Visas nuodžias ir pražengimus mūsų anose knygose rašo. Ne teip pigai tuos įrašo ing knygas gyvatos amžinos.

3. Šitos yra knygos apie žmogaus giminę. Pirmos knygos Moziešiaus. Povilas rašo Korintumpi pirmosa knygosa. Dešimtis … priesakymų, parašytų antrosa Moiso knygosu.

4. maldaknygė: Kur tos mano knỹgos – iš ko aš melsiuos nuėjęs bažnyčion? Knygàs namie pamiršau. Pasimk knygàs …, eidama į bažnyčią. Ar jau knygàs pagiedojot?

5. knygenos: Gleivinė III pilvelio vidaus plėvė yra raukšlėta, lyg atskiromis raukšlėmis sukarstyta, o visas jo vidaus paviršius panašus į knygas išvartytais lapais, užtat šitą pilvelio skyrių ir vadina knygenomis, arba tiesiog knygomis. Kaip tave siųs žarnų darinėt, tai tu rasi knygose du kviečio grūdu. Knỹgose buvo įstrigus vinis.Jei žinote tikslesnę informaciją paaiškinančią 'knygos' reikšmę, galite ją pakeisti: REDAGUOTI BETA
Įrašas
Paaiškinimas

Jūsų pataisymai bus išsiųsti moderatorių peržiūrai, jei informacija tikslesnė/taisyklingesnė
ji bus patalpinta vietoj esamos.


Kalbų žodynaiJaunimo žodynasVertimasTerminaiTarptautiniai žodžiaiVardaiPavardėsKirčiavimasVietovardžiaiŽmonių paieška
© 2020 - 2023 www.zodynas.lt
Draugai: Vārdnīca Horoskopai Skaičiuoklė
x