vartojimas

vartójimas.

1. → vartoti 1: Besaikis vaistažolių vartojimas labai kenksmingas. Kai kurių rudeninių ir visų žieminių veislių obuoliai vartojimo brandą pasiekia tik pagulėję sandėlyje. Nuo degtinės vartojimo genda žmogui viduriai, jeknos, širdis. Kas iž tos teip dažnos spaviedies arba tei dažno vartójimo Š. Sakramento. | Vartójimo prekės. Vartójimo reikmuo. Juk tenai tikt yra turtų noras, kur yra jų vartojimas. | Būsime susekę kiekvieno žodžio vartojimo sritį. Netaisyklingas linksnių vartojimas – vienas iš dažniausiai pasitaikančių kalbos trūkumų. Vartojime žodžių skepeta ir skara žemaičiai su lietuvininkais susikeitė. Norminė gramatika moko taisyklingo kalbos vartojimo. Vartójimas daug kalbos, šnekumas. Mumus … tie žodžiai yra čionai … mūsų šios dienos vartojime uždėti. Bausmių vartojimą vertė peržiūrėti vaiko psichologijos pažinimas. Nekenčia Viešpatis Dievas paniekinimo, užmiršimo ir pikto vartójimo savo įstatymo. Nuobažni Dievo žodžio vartójimai.

2. → vartoti
8.
išvartójimas.

1. → išvartoti
1.

2. → išvartoti 5: Dėkui matušaitei už paauginimą, o tetušėliui už išvartójimą.

3. → išvartoti 7: Su didžiu apsidūmojimu, inžvelgimu o išvartojimu tų žodžių turime juos kalbėti angu byloti. Idant mes apie to susiglaudimo pačią naudą ir darbų tikrų išvartojimą duot galėtumbim.
nuvartójimas.

1. → nuvartoti 4: Toj evangelijoj šventoj apirašos, pirmiaus rūpus Jozefo ir Marijos panos visų žodžių, apie vaikelį Jėzusą ištartų, nuvartojimas.

2. → nuvartoti
7.
pavartójimas.

1. → pavartoti 1: Vengtinas žodžio ar posakio pavartojimas dviem reikšmėmis tame pačiame sakinyje. Jis dabar neabejojo, kad kumščio pavartojimas ginčo metu buvo klaida.

2. → pavartoti 3: Tas pavartójimas labai padest pirmiaus pažintiesp paties savęs. Ne mažesnio pavartojimo yra žodis Dievo gyvu balsu paduotas kaip ir ant rašto paliktas. Apžadėt tą V. Dievui ant garbės ir liaupsės jo su pavartójimu ir padabojimu yra geras daiktas.
suvartójimas.

1. → suvartoti 1: Vieno gyventojo pagrindinių maisto produktų suvartojimas vidutiniškai priartėjo prie moksliškai pagrįstų [maisto] vartojimo normų. Sveikame organizme turi būti pusiausvyra tarp vandens suvartojimo ir jo išskyrimo. Javų suvartójimas. Elektros energijos suvartójimas. | Čėso suvartójimas. Tvarkingas laiko suvartojimas yra geriausia priemonė grūdinti valiai, lavinti charakteriui.

2. → suvartoti 3.


Jei žinote tikslesnę informaciją paaiškinančią 'vartojimas' reikšmę, galite ją pakeisti: REDAGUOTI BETA
Įrašas
Paaiškinimas

Jūsų pataisymai bus išsiųsti moderatorių peržiūrai, jei informacija tikslesnė/taisyklingesnė
ji bus patalpinta vietoj esamos.


Kalbų žodynaiJaunimo žodynasVertimasTerminaiTarptautiniai žodžiaiVardaiPavardėsKirčiavimasVietovardžiaiŽmonių paieška
© 2020 - 2022 www.zodynas.lt
Draugai: Vārdnīca Horoskopai Skaičiuoklė
x