mano

màno. mãno.

1. man priklausantis: Kas gali drįsti išvaryti mane iš mano namų, kai ant mano rankų Viliaus Karaliaus sūnus! Už mano gyvybės išgelbėjimą aš noriu atsilyginti dar prieš savo mirtį. Mylėjau mergelę, kad mano būtų. Mano ateis dar trys draugai, tai ką aš jiems duosiu? Visa, ką turi tėvas, mano yra. Mano dėl (kaip sau nori, man vis tiek) . Mano augime (kai augau, kai jaunas buvau) žmonės tokių lempų nei nežinojo. Màno minty (kiek aš atsimenu) tai kitokiais vardais jas nevadino, kap tik balanos. Kad mano bus, tai ir griausmas neažmuš. Kas bliūde – mano, kas vandeny – tavo. Broli mano, valgyk duoną savo (pats sau duoną pelnyk) . Mano sveikata – kito liga. Ne mano ratai, ne mano atasėjos. Ne mano vadelės, ne mano kumelės, ne aš važinėsiu. Ne mano daržai, ne mano vaikai – kas man bėdos. Eik ir iš màno akių. Ajetus tu manýte, kokia purvynė!

2. Màno sverta – kap gali trūkt? Katrie màno bus suprašyti, tie bus svečių suole pasodyti. Mergyte jaunoji, ką tu darysi su naujoms staklelėms, mano dirbintoms? Màno nupyts, mano nuskyts žals vainikėlis. Jeigu aš išėjau, tai màno liko nepadaryta. Ans mani keika, mano valgyt duodamas.


Jei žinote tikslesnę informaciją paaiškinančią 'mano' reikšmę, galite ją pakeisti: REDAGUOTI BETA
Įrašas
Paaiškinimas

Jūsų pataisymai bus išsiųsti moderatorių peržiūrai, jei informacija tikslesnė/taisyklingesnė
ji bus patalpinta vietoj esamos.


Kalbų žodynaiJaunimo žodynasVertimasTerminaiTarptautiniai žodžiaiVardaiPavardėsKirčiavimasSapnininkasVietovardžiaiŽmonių paieška
© 2020 - 2024 www.zodynas.lt
Draugai: TV Programa Vārdnīca Horoskopai Skaičiuoklė Juegos Friv
x