įliežuvauti

liežuváuti, -áuja (-áuna), -ãvo. apkalbinėti, apšnekėti: Liežuváuti yra liežuvius nešioti. Dabar jau jos ims jai pasakoti, liežuvauti apie mane. Užčiaupkite vaikui burną, kad daugiau nė bandyte nebandytų liežuvauti. Ji daugiau nėko nežino, kaip tik liežuváuti. Viena ant kitos liežuvauna. Ką davatkos daugiau veiks, jei neliežuvaus. Nesu liežuvãvusis nė su viena boba. Kad ką išgirsti, turi laikyt liežuvį už dantų, nereik liežuváutis.
apliežuváuti. apkalbėti ką nors.
įliežuváuti. mokėti, mėgti paliežuvauti: Bobos tai įliežuváuja.
nuliežuváuti. apšnekėti, apkalbėti: Nuliežuváujam susirinkusios visos sodos vaikius ir merges.
paliežuváuti. paskleisti kalbas, apšnekėti: Bet kas būtų galėjęs paliežuvauti, kad jis važinėja pas Gaidienę? Jūs jai duosite progos paliežuvauti. Išlėkė pas bobas pasiliežuváut.
priliežuváuti. daug prišnekėti, pripasakoti nebūtų dalykų, apkalbų: Ar jis nieko jums dar nesuspėjo priliežuvauti? Jonienė neturi nė kur akių dėti – priliežuvãvo priliežuvãvo!. Prisiliežuvãvo tiek, kad ir iš numų dabar bijo išeiti, kad negautum į kailį.
suliežuváuti. apkalbėti, apšnekėti: Nemaniau, kad taip suliežuváuti galėtum. Bobos netrunka suliežuvaut. Aš sakiau, kad ji sužinos, tai tikrai suliežuváus. Susiliežuvãvo mergos. Bobos susiliežuvãvo, tai i vyrai nesišneka.


Jei žinote tikslesnę informaciją paaiškinančią 'iliezuvauti' reikšmę, galite ją pakeisti: REDAGUOTI BETA
Įrašas
Paaiškinimas

Jūsų pataisymai bus išsiųsti moderatorių peržiūrai, jei informacija tikslesnė/taisyklingesnė
ji bus patalpinta vietoj esamos.


Kalbų žodynaiJaunimo žodynasVertimasTerminaiTarptautiniai žodžiaiVardaiPavardėsKirčiavimasVietovardžiaiŽmonių paieška
© 2020 - 2020 www.zodynas.lt
Draugai: Vokieciu kalbos kursai Anglų kalbos kursai Norvegu kalbos kursai Vārdnīca Kodai Skaičiuoklė