junkimas

junkìmas. jùnkimas. → junkti
1.
įjunkìmas. įpratimas: Įgundys tave, kad ir vėl sugrįžtumei į girtuoklystės įjunkimą. Paprotys ir įjunkimas.
nujunkìmas. nupratimas.
pajunkìmas. pajùnkimas. įprotis; paprotys: Pajunkimas aršiau kvarabos: kai pajunksta žmogus an alierką, tai be jos ir serga. Tegu mane patį vadina turinčiu žemus pajunkimus. Pajunkimą, paprotį uždraudžiu, pametu. Pagal pajunkimo. Prieštaravo, primindami senovės padavimus, senovės papročius su pajunkimais. Palaidojimas nusidavė pagal budistišką pajunkimą. Kokius būdus (papročius, pajunkimùs) jūs turite prie svodbų? Pameskime piktuosius pajunkimùs mūsų. Tatai buvo (buo) anuo metu. pajunkime. Pagal pajunkimą zokono. Buvo tenai šeši kodžiai akmens, pastatyti pagal pajunkimą. Pajunkimus ant tūlų piktybių. Tur provas ir pajunkimus to miesto žinoti ir laikyti.
prijunkìmas. pripratimas: Begalinis prijùnkimas to katuko, ant kaklo kabinas. Man tas jo prijunkìmas nelabai patinka. Pone Dieve, sergėk nuo tokio prijunkimo to vaikio! Smagiai žemužę aria pagal savo prijunkimą. Širdies prijunkimai ing gerus darbus.
sujunkìmas. draugiškumas, bičiulystė: Iš tokio sutikimo ir sujunkimo niekas nesistebėjo. Malonus su juomi yra šnekesys, sujunkimas neišpasakytas.


Jei žinote tikslesnę informaciją paaiškinančią 'junkimas' reikšmę, galite ją pakeisti: REDAGUOTI BETA
Įrašas
Paaiškinimas

Jūsų pataisymai bus išsiųsti moderatorių peržiūrai, jei informacija tikslesnė/taisyklingesnė
ji bus patalpinta vietoj esamos.


Kalbų žodynaiJaunimo žodynasVertimasTerminaiTarptautiniai žodžiaiVardaiPavardėsKirčiavimasSapnininkasVietovardžiaiŽmonių paieška
© 2020 - 2024 www.zodynas.lt
Draugai: TV Programa Vārdnīca Horoskopai Skaičiuoklė Juegos Friv
x