seksas

Kodėl mes sapnuojame erotinius sapnus? Esama nuomonės, kad erotiniai sapnai – tai viena iš susikaupusios energijos iškrovos formų.

Tačiau tada kyla pagrįstas klausimas, kodėl erotinius sapnus sapnuoja ir tie, kurių seksualinis gyvenimas intensyvus ir trūkumo šioje srityje nejaučia? Sapnų aiškintojai suskumba patikslinti, jog sapnai „apie tai“ dažniausiai iš tikrųjų nieko bendro su „ta sritim“ neturi.

Seksas ir kiti malonumai Daugumai žmonių seksas – pats stipriausias patiriamo malonumo šaltinis.

O štai gudruolė pasąmonė ima ir pasinaudoja erotiniais įvaizdžiais sapnuose tam, kad parodytų, jog ir kitose gyvenimo srityse žmogus patiria/nepatiria pasitenkinimo.

Pavyzdžiui, žmogus susapnuoja lytinius santykius, ir sapne jam jie nemalonūs, atgrasūs.

Vadinasi, veikiausiai realiame gyvenime jis turi kažkokios veiklos, kuri jam atgrasi, bet vis dėlto jos nemeta.

Seksas apie darbą Kita teorija teigia, kad seksas sapnuose atspindi žmogaus darbinį gyvenimą.

Jei sapne mylitės su savo sutuoktiniu – sapnas parodo, kaip einasi jūsų reikalai pagrindiniame darbe.

Seksas su meilužiu ar meiluže? Aiškinkitės sapną papildomo uždarbio galimybių kontekste.

Sapne turite konkurentą ar konkurentę? Saugokitės – darbe kažkas jums lipa ant kulnų! Gilesni pasąmonės klodai Sapnai apie platonišką meilę, apie nuostabų partnerį, pasak vieno iš psichoanalizės tėvų Karlo Jungo, simbolizuoja susitikimą su Anima ar Animu (sapnuojančiojo sąmonėje susiformavusiu vyro ar moters idealu).

Jei sapne žmogus atsiduoda visaapimantiems meilės malonumams – tai reiškia, kad į savo kasdienę veiklą, darbą, jis sudeda visą savo energiją ir savo sielą.

O kaip sapnuojame seksą? Jei seksas sapnuose reiškia visai ne seksą gyvenime, tai kas gi sapnuose reiškia seksą? Ko gero, išmintingiau už Zigmundą Froidą į šį klausimą niekas neatsakė ir dar ilgai neatsakys.

Seksą sapnuose dažniausiai simbolizuoja vandeny plaukiojančios žuvys, ilgi daiktai, prieskoniai, fakelai ir pan.

Sapnų aiškinimo gairės BET! Niekada nevertėtų aiškinti atskirai paimtų, iš visumos konteksto ištrauktų simbolių, neįvertinus visų sapno vaizdinių, jo siužeto.

Todėl sapnininkas – gerai, o žmogus, išmanantis magijos pasaulį ir mokantis aiškinti sapnus – dar geriau! Taigi saldžių ir erotiškų jums sapnų!
Komentarai


Kalbų žodynaiJaunimo žodynasVertimasTerminaiTarptautiniai žodžiaiVardaiPavardėsKirčiavimasVietovardžiaiŽmonių paieška
© 2020 - 2022 www.zodynas.lt
Draugai: Vārdnīca Kodai Skaičiuoklė
x