užklausimas

.
klausìmas. kláusimas. → klausti 1: Te nėra klausìmo (neklaus, ar nori, ar nenori) . Per ilgą klausìmą pasakė, kad turia vilko uodegą. Vieni sakiniai yra pasakojimo, kiti geidimo, klausimo. Ilgai žiūrėjo Naimiui į akis, lyg norėdamas įsitikinti jo klausimo nuoširdumu. Dievo davims, blozno klausìms.
apklausìmas. → apklausti: Visuotinis liaudies apklausimas. Šiais atvejais apklaustasis turi surašyti savo parodymą tardytojo kameroje tuojau po apklausimo.
atklausìmas. klausimas, paklausimas: Ar jau padarei atklausìmą (ar atsiklausei, ar mergaitė eis už vyro?) ?. O ir „atsiklausimo“ paprotys (paprotys atsiklausti, ar mergaitė tekės už atsiklausėją atsiuntusio vyro) per karo metus prisimiršo. | Vokyčiai be jokio atsikláusimo arklį išvedė.
paklausìmas.

1. klausimas 1: Koks paklausimas, toks atsakymas. Savo vaikams to nepasakė, nors jie, girdėdami paklausimus, per gerai suprato tai. Aš spėju, kad už tokį paklausimą niekas daugiau nebekvies Tamstos į tuos namus. Aukščiausiosios Tarybos deputato paklausimas Vyriausybei. Pasiklausìmas galvos nepramuš.

2. paklausa: Prekių paklausimas buvo didelis.

3. leidimas: Kodėl be pasiklausìmo taip ilgai buvai?
pérklausimas. išklausinėjimas, kvotimas. .
užklausìmas. klausimas, kreipimasis: Ir tas užklausimas nesulaukė atsakymo. Kadangi jokių užklausimų nebuvo, sekretorius tuojau išsirengė namo. Geradėjas nesistebėsi man parūpėjus šitą naujieną ir atsikreipus į Tamstą su užklausimu, kaip čia yra. Buvo parėjęs užklausimas iš Suvalkų valdžios. Pats ant užsiklausimo Piloto atsakė, jog yra karaliumi.


Jei žinote tikslesnę informaciją paaiškinančią 'uzklausimas' reikšmę, galite ją pakeisti: REDAGUOTI BETA
Įrašas
Paaiškinimas

Jūsų pataisymai bus išsiųsti moderatorių peržiūrai, jei informacija tikslesnė/taisyklingesnė
ji bus patalpinta vietoj esamos.


Kalbų žodynaiJaunimo žodynasVertimasTerminaiTarptautiniai žodžiaiVardaiPavardėsKirčiavimasSapnininkasVietovardžiaiŽmonių paieška
© 2020 - 2024 www.zodynas.lt
Draugai: TV Programa Vārdnīca Horoskopai Skaičiuoklė Juegos Friv
x